Pożegnanie ostatnich klas Branżowej Szkoły I stopnia
Od samego rana pożegnaliśmy młodzież z 3bZ, 3dZ i 3eZ - ostatnich klas Branżowej Szkoły I stopnia. W trakcie uroczystości wręczono nagrody w ramach konkursu „Zawodowiec ZSBD”. Bardzo nas cieszy, że część absolwentów kontynuować będzie naukę w Branżowej Szkole II stopnia.
Panie i Panowie! Dziękujemy za wspólny czas, gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy Wam udanych wakacji
Klasy pożegnali wychowawcy, dyrekcja i nauczyciele